You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Administrator
Fotoğraf Eğitimi
Bu bölümde ben dahil olmak üzere bildiklerimizi yazmanın haricinde Türkiye' nin sayılı Fotoğraf sanatçılarımızda sitemize davet ederek, kalitemizi arttırmak adına  

gerekli  çalışmalarımızı yapmaya başladık . Uzmanların sitemize gelmesi için yeterli çoğunluğa ulaşmamız şart , bu konuda biraz sabırlı olmamız gerekecek.   

Belki bu pandemi döneminde yeterli çokluğu elde ettiğimizde Youtube üzerinden de canlı yayınlarla eğitimlerimizi başlayacağız...

Tabi ki siz üyelerimiz de bu bölüme göndereceğiz sorularla bölümün gelişmesine katkılarda bulunacaksınız.

İlerleyen zaman da aynı sorular ve cevaplar konusunda tekrara düşmemek adına site üzerinden aratma yaparak ta belki direk cevaplara ulaşabileceksiniz. 

Önemli bulduğumuz eğitim sayfaların linklerini vereceğiz,

Youtube eğitim paylaşımlarını da sayfalarımızda seri halinde sunumlarını belli bir kategori dahilinde yayınlayacağız.

Zaman zaman burada ama kaynak kitap, pdf ve e-kitap paylaşımlarını da Yine "Fotoğraf Kategorisi" altındaki "Kaynak " bölümde bulabilirsiniz.  

Evet sorular başlayabilir...
Hayattan kaçmak için değil, hayatı kaçırmamak için yola çık...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Güzergahi Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.