You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İfsak 245. Dönem Temel Fotoğraf Semineri başlıyor

İfsak 245. Dönem Temel Fotoğraf Semineri başlıyor

Junior Member
İfsak 245. Dönem Temel Fotoğraf Semineri başlıyor
Başlangıç Tarihi : 07 Temmuz 2021/ Çarşamba / 19:30
Bitiş Tarihi : 11 Ağustos 2021

Fotoğraf ve sinema alanlarında, ülkemizin en köklü derneği olan İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği), 62 yaşında. Fotoğraf sanatının öğrenilmesi, yaygınlaşması ve bu alanda üretenler ile üretmek isteyenler arasında bir dayanışma ağı oluşturulabilmesi için İFSAK'ın gerçekleştirdiği çalışmalar, geçen yıllara inat hiç eskimeden ve yaşlanmadan devam ediyor.

Dernek, bünyesinde yer alan fotoğraf amatörlerinin, bu uzun yolda fotoğrafa dair edindikleri bilgileri ve tecrübeleri, İFSAK Seminerler ve Atölyeler Birimi'nde yer alan gönüllü fotoğraf danışmanları ve danışman yardımcıları vasıtasıyla, İFSAK ailesinin en yeni üyeleriyle paylaşmayı aralıksız sürdürüyor.

Amatörlük ruhunu kaybetmeden profesyonelce organize edilen, güncelliğini sürekli koruyan, başlangıcından itibaren on iki binden fazla fotoğraf sevdalısının katıldığı \'İFSAK Temel Fotoğraf Semineri\', 7 Temmuz 2021 tarihinde, 245. kez başlıyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Güzergahi Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.